Antyspam
wybierz datę lub
wpisz ją w formie
np. 2017-11-24
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-

BEZPŁATNE SEANSE FILMOWE DLA DZIECI (BP 2017)

film  ›  dla dzieci 5 miesięcy temu    15.06.2017
Aleksander Rećko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
BEZPŁATNE SEANSE FILMOWE DLA DZIECI (BP 2017)
20 lipca
czwartek
data 20 lipca 2017 (czwartek)
godzina18:00
miejsceMultikino Ursynów, al. KEN 60
biletyWstęp wolny (obowiązują karty wstępu)

W ramach cyklu BEZPŁATNE SEANSE FILMOWE DLA DZIECI (Budżet Partycypacyjny 2017) zapraszamy na film dla dzieci starszych pt. "Madika z Czerwcowego Wzgórza" (reż. Göran Graffman, Szwajcaria, 1980, 85 min).

Siedmioletnia Madika ma głowę pełną pomysłów na zabawy i psoty. Jej młodsza siostra Lisabet i przyjaciele nigdy się więc nie nudzą w towarzystwie niesfornej mieszkanki Czerwcowego Wzgórza. Każdy dzień to szansa na to, by przeżyć jakąś przygodę. Nawet kiedy stara się być wyjątkowo grzeczna, do głowy przychodzą jej same szalone pomysły. Nawet tak szalone, jak skok z parasolem z dachu czy wyprawa w poszukiwaniu duchów.

Zasady dystrubucji kart wstępu:

Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem. Karty wstępu na film będzie można zamówić poprzez zgłoszenie w formie e-maila wysłanego na adres kino.kultura@ursynow.pl – w tytule e-maila należy wpisać MADIKA oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od 14 do 16 lipca.

W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem 17 lipca. Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu. Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową, będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji.

Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów 19 lipca w godz. 17.00–19.00. Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona 19 lipca o godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Proba-DAGRASSO