Antyspam
wybierz datę lub
wpisz ją w formie
np. 2017-11-24
A1-ZAMEK-RYN-od-20-11-do-20-12-2017
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-

Gra miejska w Powsinie!

okolicznościowe  ›  gra miejska 2 miesiące temu    11.09.2017
Aleksander Rećko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gra miejska w Powsinie!
16 września
sobota
data 16 września 2017 (sobota)
godzina12:00
miejscePark Kultury w Powsinie
biletyWstęp wolny: obowiązują zapisy

Przed wami niesamowity weekend z grami miejskimi! W ten weekend przeżyjecie prawdziwie nostalgiczną podróż! Już w ten weekend spełnicie najskrytsze marzenia Kapitana Warszawa na Ursynowie oraz wybierzecie się w podróż do przeszłości na Bemowie! Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym! 

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa i nauczyć się pomagać innym, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

Na najbliższy weekend "Zwalcz Nudę" przygotowało dla Was:

16 września, Park Kultury Powsin obok basenu i dmuchańców, g.12:00

Pojawcie się na Pikniku i grze miejskiej i pomóżcie  nam spełnić marznie Kapitana Warszawy! Od dłuższego czasu nasz Kapitan, chowa w sobie skrycie pewne marzenie, które skrupulatnie udało mu się ukryć, aż przez tyle gier…  Kapitan Warszawa zawsze marzył by wziąć udział w Olimpiadzie. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla niego, dlatego prosimy Was o pomoc w jej organizacji. Mamy już wybrane najciekawsze rodzaje sportów (nie tylko olimpijskich), w których zmierzycie się z kapitanem. Brakuje nam tylko Waszej obecności.

17 września, kawiarnia Dwa Jelonki, Powstańców Śląskich 44, g.11:00

Kapitan Warszawa znalazł na strychu stare zakurzone zdjęcia. Co to takiego? Niby znajome miejsca a jednak obce. Wzbudzają one wiele wspomnień szczególnie w sercach babć i dziadków. Stare fotografie zostały zapomniane a historia sfotografowanych miejsc okryła się tajemnicą. Czy jesteście gotowi na wspaniałą przygodę, podczas której wytropicie miejsca ze starych fotografii, odczarujecie je swymi uśmiechami oraz postaracie się dowiedzieć jak najwięcej o tym jak pomagać osobom starszym. Kapitan Warszawa pomoże Wam napisać listy do starszych osób, które brały udział w Powstaniu Warszawskim. Pomocnicy Kapitana Warszawy pomogą Wam poznać historię tajemniczych miejsc oraz historii aby odczarować je z „zapomnienia”.

Zapisy na grę: www.zapisyzwalcznude.pl 

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór i odnajdzie najbardziej bezinteresownych i pomocnych mieszkańców Warszawy, którzy pomogą mu przekazywać wiedzę na temat tego co każdy z nas może zrobić dla dobra dla naszego osiedla, dzielnicy i całej Warszawy!  Spotykamy się w każdej dzielnicy! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma specjalną nagrodę: wyjazd do jednego z dwóch wspaniałych miejsc dla całej rodziny!

Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny
Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka
Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam pomagać!
Udział w wydarzeniach jest BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Wielki finał gier miejskich Aktywna Rodzina odbędzie się 7 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Kontakt: gra@zwalcznude.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Proba-DAGRASSO