Antyspam
wybierz datę lub
wpisz ją w formie
np. 2017-11-24
A1-ZAMEK-RYN-od-20-11-do-20-12-2017
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-

KLUBOTEKA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA: ciekawe zajęcia dla seniorów

targi, kursy, szkolenia  ›  warsztaty 2 miesiące temu    11.09.2017
Aleksander Rećko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
KLUBOTEKA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA: ciekawe zajęcia dla seniorów
19 września
wtorek
data 19 września 2017 (wtorek)
godzina10:00 - 18:30
miejsceul. Lanciego 3, lok. U9
biletyWstęp wolny

Zapraszamy Państwa na wtorkowe spotkania i zajęcia w Fundacji „KLUBOTEKA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA”. Każdy znajdzie coś dla siebie!

We wtorki:

 • w godz. 10:00 – 12:00 organizowane są GRY PLANSZOWE. 
  Tak zwane nowoczesne planszówki ćwiczą pamięć, logiczne myślenie, wytrwałość w działaniu, wyobraźnię przestrzenną, zręczność, zacieśniają więzi międzyludzkie i międzypokoleniowe. Uczą nas trudnej sztuki przegrywania i wygrywania, która jest nam potrzebna na każdym etapie życia
   
 • w godz. 14:30 - 16:30 zapraszamy na warsztaty dramy, które poprowadzi aktorka – Grażyna Kopeć. Projekt „Kolorowy świat II edycja” współfinansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Ursynów.
  Warsztaty dramy to możliwość spotkania z  innymi ludźmi i nawiązania nowych kontaktów. Drama jest narzędziem,  dzięki któremu można dostrzec sprawy, detale, rozwiązania o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. U podstaw dramy leży zabawa, która jest najlepszą i najbardziej stymulującą rozwój człowieka metodą. Na różnych etapach życia. Również w wieku emerytalnym. Drama wykorzystuje język teatru. Uczestnicy dramy poprzez wyobrażanie, odtwarzanie i spontaniczne działania intuicyjne pokonują swoje przeszkody czy zahamowania.  Wykorzystują swój twórczy potencjał. Dodatkowo miło spędzają czas.
   
 • w godz. 16:30- 18:30 zachęcamy do udziału w KLUBIE OPOWIADACZA HISTORII. 
  SERCE SŁOWA – KLUB OPOWIADACZA HISTORII – prowadzi Grzegorz Kosson  – pisarz i strateg; zakochany w opowieściach i Ursynowie, któremu poświęcił książkę Warstwy. (wolontariat)
  Lubisz słuchać opowieści? Lubisz opowiadać? Doświadczyłeś czegoś, czym chcesz się podzielić? A może czujesz opór przed opowiadaniem i pragniesz to zmienić? Zapraszamy na spotkania Klubu Opowiadaczy Historii. Bez wymagań wiekowych i biletów wstępu. Jedynym biletem wstępu jest miłość do opowieści, otwarte serce i uszy. Na spotkaniach Serce Słowa będziemy słuchać, opowiadać i pracować warsztatowo nad tworzeniem opowieści
   
 • w godz. 16:30 – 18:30 zachęcamy do udziału w KURSIE FOTO. 
  Zajęcia poprowadzi Maryla Zieleniewska-Felak – wieloletni pracownik TVP; dydaktyk seniorów; wykształciła całą grupę miłośników fotografii, którzy uczestniczą w Klubie Foto.

Projekt „Karuzela pasji” finansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Ursynów.
Udział bezpłatny. Szczegółowe informacje: www.kluboteka.info

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Proba-DAGRASSO