Antyspam
wybierz datę lub
wpisz ją w formie
np. 2017-10-18
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-

Wieczór artystyczny z IZABELLĄ OLEJNIK

artystyczne  ›  spotkanie 6 miesięcy temu    4.04.2017
Aleksander Rećko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
22 kwietnia
sobota
data 22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina17:00
miejsceURSYNOTEKA Wypożyczalnia nr 34 ul. 6 Sierpnia 23
biletyWstęp wolny

Zapraszamy na wieczór artystyczny z IZABELLĄ OLEJNIK.

BELLA OLEJNIK – znakomita artystka scen polskich, filmu i TV. Znana jako Belka z Kabaretu Olgi Lipińskiej, ale także jako mama z serialu „7 życzeń”, Babcia Róża z dziecięcych audycji TVP „Babcia Róża i Gryzelka” czy mistrzowskich epizodów w filmach Barei. Wychowanka słynnego teatru STS (Studencki Teatr Satyryków). Aktorka Teatru Rozmaitości, Dramatycznego, Komedia i Syrena w Warszawie.

Program "Nie odbierzesz mi radości" - to podróż po światach nieuchwytnych, często niedotykalnych. Po światach marzeń, nadziei, kłamstw, zmyśleń, rozpaczy i bólu i wielkiej radości. Wykorzystany materiał muzyczno-literacki (A. Osiecka, E. Stachura, P. Rubik, W. Korcz, J. Satanowski, E. Piaf, R. Sygitowicz, J. Przybora, Cz. Majewski) gwarantuje wysoki poziom artystyczny, a talent aktorsko-muzyczny Belli Olejnik zapewnia wirtuozowski koncert gry na śmiech, łzy, wzruszenie i refleksje.

Bella pięknie śpiewa. Aktorka, która zjednuje sobie ludzi, cudowna na scenie, zorganizowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym delikatna i łagodna. O możliwościach wokalnych, wdzięku scenicznym, osobowości i temperamencie aktorki nie trzeba się rozpisywać. Wystarczy to zobaczyć!

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -